ZLATAVÉ LÍČENÍ

Také vás jarní teplejší večery pomalu lákají k toulání po městě, objevování nových míst, příjemných restaurací nebo kaváren, kde si s můžete s přáteli bezstarostně vychutnat svou oblíbenou kávu? S naší modelkou Bárou jsme objevili toto úžasné místo v centru Prahy s venkovskou atmosférou, kterému jsme neodolali a připravili zde pro vás zlatavé líčení, které skvěle doplní váš stylový outfit.

Aby Báře vynikla její tvář a líčení, svázali jsme vlasy do jednoduchého hladkého drdolu. Předtím vlasy lehce přestříkali stylingovým ochranným sprejem BEACH STYLE HAIR SPRAY WITH UV PROTECTION s mořskou solí, který vlasům dodá strukturu a snadněji se upravují.

O sametový vzhled tváře se postaral nový NOBLESSE FUSION MAKE-UP, který pleť zmatnil a ta bude vypadat skvěle během celého večera. Líbí se nám jednoduchá, pohodlná a rychlá aplikace pomocí kapátkového aplikátoru, kterou ocení nejedna žena a váš neodolatelný vzhled nejeden muž:-).

IMG_2360

Vše přepudrujeme fixačním pudrem a kontury tváře rozzáříme bronzující tvářenkou BRONZING PALLETE. Sluncem políbená pleť vypadá zdravě a svěže, dopřejte jí ještě více lesku pomocí  rozjasňovače.

11

Bára má krásně modré oči, kterým bronzové líčení sedne. Nechá vyniknout jejich barvu a přitom vypadá stále přirozeně.  Nebojte se více ztmavit záhyb oka, oči dostanou hloubku a sexy pohled. Tenká černá horní linka zvýrazní řasy –  ty stačí protáhnout pár tahy řasenkou ULTRATECH a definované, dlouhé řasy jsou vmžiku na světě:-). Obočí upravíme pudrovým stínem na obočí POWDER EYEBROW SHADOW a oči máme hotové:-)!

 

Rty doladíme hydratační rtěnkou LIP SEDUCTION v pudrovém odstínu č. 5 a líčení dokončíme úsměvem:-).

Teď stačí vybrat jen stylové, pohodlné oblečení a jste připravená jít vstříc novým zážitkům s nádherným make-upem:-)!

10

Hair and MUA: Natalli Smith

 

POUŽITÉ PRODUKTY:

Sprej na vlasy: Beach style hair sprey with UV protectin

Make – up: Nobbless Fusion make-up

Pudr: Invisible fixing powder – natural

Bronzující tvářenka: Bronzing Palette

Tvářenka s rozjasňovačem: Blush and illuminator č.5

Oční stíny: BONBON odstín č.24,70,36

Oční linka: 12H True colour eyeliner

Síny na obočí: Powder eye shadows

Řasenka: Ultratech

Rťenka: Lip seduction č.5