Kredit snadno a rychle. Nezapomeňte uvést správně své telefonní číslo.

Všem členům / členkám Klubu krásy Dermacol připíšeme po registraci kredit na první nákup. Aktuální výše kreditu za registraci se může měnit podle Motivačního programu.

 

  •  Každý nově registrovaný zákazník v našich e-shopech www.dermacol.cz a www.dermacol.sk může získat kredit 100 Kč / 4 € na svůj nákup.

 

Kredit 100 Kč pro zákazníky prodejen

  • Každý nový zákazník kterékoli prodejny Dermacol (Palladium, Quadrio, Chodov), který vyplnil formulář s osobními údaji, obdrží v následujících dnech e-mail s přihlašovacími údaji do našeho e-shopu.
    • V tomto e-mailu je potřeba kliknout na  potvrzovací odkaz a následně doplnit registrační údaje. Po uložení si můžete nechat nabít klubový účet kreditem 100 Kč a ihned jej uplatnit na svůj první nákup v e-shopu.
    • Pokud již v e-shopu registrovaní jste, svůj kredit jste získali v minulosti.

Děkujeme všem za vyplnění formuláře – váš nákup se podle čísla pokladního dokladu vyplněného na formuláři přičte na váš klubový účet a v příštím roce za nákupy v prodejně můžete čerpat další bonusy.

 

Jak získat kredit za registraci

 

1. krok

Po potvrzení Vaší registrace (kliknutím na potvrzovací odkaz v e-mailu) se Vám zobrazí stránka s možností získat kredit na Váš první nákup.

 

421-po-prihlaseni

 

2. krok

Klikněte na tlačítko „Chci nabít účet kreditem“ (viz obrázek výše) a zkontrolujte, zda ve zobrazeném okně níže je Vaše telefonní číslo zadané správně (číslo na obrázku je jen příklad). Poté požádejte o SMS kód kliknutím na tlačítko „odeslat SMS kód“.

421-vlozit-cislo

3. krok

Obdržený SMS kód vložte do pole „Zadejte ověřovací kód z SMS“, které se automaticky objeví na otevřené stránce (kód na obrázku je jen příklad). Klikněte na tlačítko „ověřit“.

421-overit

 

4. krok – připsaný kredit

Pokud jste zadali kód správně, budete přesměrováni na stránku s přehledem aktuálně platných bonusových poukázek. Podle aktuálně platné akce může být výše kreditu různá (zkontrolujte Motivační program.)

421-bonus-za-registraci

 

Kredit snadno a rychle

milionNezapomeňte uvést správně své telefonní číslo. Pokud nemáte svůj mobilní telefon při ruce, nevadí, odeslaný SMS kód nevyprší, můžete jej zadat i později.

Máte tři pokusy na zadání kódu, jedná se o čtyřmístné číslo.

Tento kredit má omezenou platnost, kterou každý zákazník zjistí po přihlášení na svůj účet v sekci „bonusové poukázky“.

Kredit uplatněte co nejdříve, ať Vám nepropadne!

 

V případě dotazů nás kontaktujte na emailové adrese eshop@dermacol.cz nebo telefonicky na čísle +420 232 23 23 23.

Váš Klub krásy Dermacol