VALENTÝNSKÉ LÍČENÍ

VALENTÝNSKÉ LÍČENÍ

Cítit se přirozeně, být svá a zároveň svůdná. Máme pro vás tipy na krásné romantické líčení, které vydrží.

PODKLADOVÁ BÁZE, MAKE-UP, PUDR, TVÁŘENKA – KOUZELNÁ ČTYŘKA PRO DOKONALOU TVÁŘ

Základem perfektního make-pu je zářivá pleť.

Po ošetření pokožky hydratačním krémem 3D HYALURON THERAPY naneseme podkladovou bázi SATIN MAKE-UP BASE, která vytvoří skvělý základ pro aplikaci make-upu. Podkladová báze by neměla chybět v kosmetické výbavě žádné ženy, která chce být dokonale upravená. Vyplní vrásky, jemné póry, vytvoří základ pro nanesení make-upu a zvýší jeho odolnost. Naším cílem je vypadat perfektně, tak proč nevyužít benefitu, který nám tento zázračný produkt přináší.

Pro tento Valentýnský look použijeme 24H CONTROL MAKE-UP, který naneseme navlhčenou kosmetickou houbičkou. Ta pomůže make-up zapracovat a vytvořit přirozený vzhled. Drobné nedokonalosti zakryjeme korektorem. Nezapomeneme projasnit okolí očí. Ke korekci kruhů pod očima a drobných žilek pomůže žlutý korektor v 4-barevné paletce CORRECTOR PALLETE. Celý make-up zafixujeme transparentním fixačním pudrem INVISIBLE FIXING POWDER a oživíme tvářenkou s rozjasňovačem.

SVŮDNÉ OČI

Oči připravíme k použití stínů nanesením tenké vrstvy podkladové báze EYE SHADOWS BASE, která oční make-up dlouhodobě fixuje.

Na celé pohyblivé víčko aplikujeme stín BONBON č. 2 ve světlém odstínu. Tmavším stínem BONBON č. 33 vystínujeme záhyb a vnější koutek oka, tím mu dodáme hloubku a dramatičnost. Vnitřní koutek oka rozjasníme dlouhotrvajícím očním stínem a linkou 2v1 v odstínu č. 2, který se jemně třpytí a celé líčení oživí. Řasy pročešeme řasenkou. Zkuste řasenku MEGA LASHES EXPRESS VOLUME, která řasy nádherně oddělí a dodá jim objem.

PRECIZNÍ OBOČÍIMG_6276

Obočí tvoří výraz vaší tváře. Dopřejte mu dostatečnou pozornost nejen pravidelnou péčí, ale i produkty, které vám jeho úpravu usnadní. Rychlost a preciznost vám zaručí PUDROVÝ STÍN NA OBOČÍ – zvládne i rande v prostředí wellness  – je voděodolný a opravdu drží.

EXKLUZIVNÍ TIP DERMACOL: Zkrotit zlobivé obočí vám pomůže naše skvělá kosmetička Nicol v DERMACOL kosmetickém salónu v Praze Palladiu. Objednejte se na úpravu ještě dnes.

RTY PRO LÁSKU STVOŘENÉ

Víte, bez čeho se nemůže obejít den svatého Valentýna? Bez 16H LIP COLOUR. Jsou pro lásku jako stvořené! Toto jemné líčení můžete doplnit kteroukoliv barvou na rty, ve které se budete cítit jedinečná, sebevědomá a pro lásku stvořená! :)

Napište do komentáře, jaký odstín je pro vás ten pravý.

IMG_6363