Skvěle padnoucí šaty, výrazné třpytivé oční stíny, řasy jako panenka a rty vybízející k vášnivému polibku. Ale co potom?

Vaše novoroční předsevzetí – správné a pravidelné odličování

Po večírku se ale nenechte uspat únavou a nezapomeňte na odličování, protože jak lépe začít nový rok než zvykem, který vám přinese krásnou a zdravou pleť!

Správné odličování by mělo být prvním krokem základní péče o pleť. Čistá pokožka nejenže může lépe dýchat, ale především se během noci zregeneruje a nebude mít tendence k tvorbě nedokonalostí.

Odličování tváře by mělo začít u očí.

201_kompoziceNa malém prostoru bylo použito mnoho produktů, od řasenky, očních linek až k očním stínům, které citlivé oční okolí zatížily. Máte-li citlivou pokožku, doporučujeme SENSITIVE EYE MAKE-UP REMOVER – neparfémovaný odličovač očí, který je oftalmologicky testován. Vatový tamponek s produktem přiložíme na oči a necháme chvilku působit – líčení půjde lépe dolů. Po chvíli už jen stačí jemným pohybem setřít a dočistit.

Nyní je čas na tvář. Pro snazší odlíčení doporučují vizážisté pleť nejprve navlhčit. Na tamponek naneste malé množství SENSITIVE CLEANSING MILK – šetrného pleťového mléka pro citlivou pleť a jemnými tahy směrem od středu obličeje produkt aplikujte. Pleťové mléko má celou řadu výhod – jednak odstraní make-up a nečistoty, ale také pleť zjemňuje a zklidňuje, vyživuje a dodá jí potřebnou hydrataci. Při odličování nezapomeňte na rty a krk, kde máte zbytky make-upu. Očištěnou pleť opláchněte vlažnou vodou.

Pro dočištění použijte SENSITIVE CLEANSING TONER – zklidňující pleťovou vodu pro citlivou pleť. Pleťová voda je už jen malou, byť důležitou třešničkou v tomto rituálu, která pleť pomocí vatového tamponu dočistí a zvýší její odolnost. Výhodou tohoto produktu je kromě úžasného svěžího pocitu a čistoty i to, že se nemusí oplachovat.

Čištění pleti je důležitým krokem k jejímu bezchybnému vzhledu. Platí zde několik základních pravidel, která by měla každá z nás znát:

  1. Pleť čistěte večer, ale i ráno. I po prospané noci na ní ulpí nečistoty.
  2. Vždy mějte čisté ruce.
  3. Důležitá je pravidelnost.
  4. Mějte vždy speciální produkty na oči i tvář, přizpůsobte volbu produktu vašemu typu pleti.
Používáte už odličovací produkty značky Dermacol a na jakou řadu máte zálusk? Těšíme se na vaše komentáře.