OKOUZLETE ROZJASNĚNOU PLETÍ!

OKOUZLETE ROZJASNĚNOU PLETÍ!

Jak si užíváte teplého počasí, milé ženy?:) Doufáme, že s produkty Dermacol necháváte vyniknout své kráse každý den. Dnes jsme si pro vás připravili krátké typy, aby vaše pleť zářila!

 OKAMŽITÁ HYDRATACE
Trápí vás dehytratovaná pleť? Dopřejte jí osvěžení a péči hydratačním gel-krémem AQUA BEAUTY. AQUA BEAUTY JE DOSLOVA HYDRATAČNÍ BOMBOU, PLEŤ NABIJE SMĚSÍ VÝTAŽKŮ Z MOŘSKÝCH ŘAS, VITAMÍNY A PŘÍRODNÍMI OLEJI.
 
 DOKOnALÉ ZMATněNÍ
připravte svou tvář na nanesení make-upu. Zkuste zmatňující podkladovou bázi MATT CONTROL MAKE-UP BASE, která zvyšuje odolnost make-upu a zajistí perfektně matnou pleť, a to se hodí nejen v letních dnech plných sluníčka:-)!

 BLESKOvÉ SJEDNOCENÍ
V HoRKÝCH DNECH VYMĚŇTE MAKE-UP ZA LEHKÝ BB CREAM. OCHRÁNÍ VÁS PROTI SLUNÍČKU S SPF 15, POSKYTNE PÉČI JAKO PLNOHODNOTNÝ KRÉM, HYDRATUJE, ROZJASŇUJE, SCHOVÁ VŠECHNY NEDOKONALOST, ALE VY SI STÁLE MŮŽETE BÝT JISTÁ PŘIROZENÝM VZHLEDEM!

2

 mAKE-UP A OPÁLENÍ BEZ PROBLÉMŮ
Váháte, který odstín make-upu na léto zvolit? Už nemusíte! Stačí přidat kapku bronzového rozjasňujícího SHEERU do make-upu a vytvořit si svůj vlastní originální odstín, který sedí tónu  VAŠÍ PLETI A opálení.

7

SUPER RYCHLÉ MASKOVÁNÍ
NEDOKONALOSTÍ, KTERÉ VÁS TRÁPÍ RYCHLE ZAMASKUJETE 4-BAREVNOU PALETKOU KOREKTORŮ CORRECTOR PALETTE. ZELENÝ KOREKTOR – barevně neutralizuje zarudnutí. ŽLUTÝ KOREKTOR – překryje modřinky, žilky a jiné nedostatky ve fialově-modré barvě. PLEŤOVÝ KOREKTOR  barevně sjednocuje a účinně překryje pigmentové skvrny a jizvičky.

4

FIXAČNÍ PUDR VŽDY PO RUCE
Fixační pudr FIXING INVISIBLE POWDER vám v teple nesmí chybět. Mějte ho po ruce vždy a všude. můžete ho nanášet s klidem i několikrát za den a vaše tvář bude stejně dokonalá jako když jste se ráno chystala na důležitou schůzku:-).

8

MALÝ ZÁZRAK  SHINE RITUAL
DALŠÍ PRODUKT BEZ KTERÉHO SE NEOBEJDETE JE TENTO MALÝ ZÁZRAK – MULTILÍČÍDLO SHINE RITUAL. LESK NA RTY, TEKUTÁ TVÁŘENKA NEBO ROZJASŇOVAČ?  SHINE RITUAL ZVLÁDNE TŘI KROKY SNADNO A RYCHLE. VYBRAT SI MŮŽETE Z PĚTI NÁDHERNÝCH ODSTÍNŮ:-)!

300x300-pastel-pal

SLUNCEM POLÍBENÁ
LETNÍ BRONZOVÉ TÓNY PALETKY BRONZING PALLETE SI POHRAJÍ S VAŠÍ OPÁLENOU PLETÍ. SVĚTLEJŠÍ ROZJASŇOVAČ  NANESTE NA CELOU TVÁŘ A DEKOLT, TMAVŠÍ HNĚDÝM ODSTÍNEM VYKONTURUJTE ČELO K HRANICI VLASU, SPÁNKY, POD LÍCNÍ KOST A BOKY NOSU. PERFEKTNÍ A  UPRAVENÝ VZHLED ZARUČEN!

300x300-paste-glam

ZÁŘIVÁ A SEXY POKOŽKA
DOTÁHNĚTE SVŮJ LETNÍ SEXY LOOK K DOKONALOSTI S GLAMOUR BODY LOTION  TŘPYTIVÝM HYDRATAČNÍM MLÉKEM. JEMNÉ  ZLATAVÉ TŘPYTKY DODAJÍ PLETI LUXUSNÍ VZHLED A ZANECHÁ JÍ SVĚŽÍ A HYDRATOVANOU. UŽ VÍTE V KTERÝCH ŠATECH BUDETE DNES ZÁŘIT:-)?