NOVÉ 3D TEXTILNÍ MASKY

Znáte ten pocit, když vaše pleť potřebuje refresh a vy nemáte chuť, čas ani náladu na aplikaci pleťové masky?

Míchání, nanášení, stírání, slupování, umývání – na všechny tyto kroky můžete konečně zapomenout!

IMG_0972Textilní masku stačí jen vyjmout z obalu, položit na vyčištěnou pleť a vychutnat si desetiminutový relax stejně jako Karolína Mališová s její oblíbenou 3D hloubkově čistící maskou DEEP CLEANSING MASK.

Maska se přizpůsobí každému tvaru obličeje a je super pohodlná, takže si vaše tvář může vychutnat úžasný komfort  po celý čas působení.

IMG_0665Po 10 minutách masku sejměte a pleť opláchněte vodou. Hebká a zdravá pokožka zaručena!

My Dermacol ženy jsme se do textilních masek zamilovaly, zamilujte se i vy – stačí je vyzkoušet:-)!  

Pokud přemýšlíte, která z nich je pro vás ta pravá a chcete se dozvědět víc o blahodárných účincích jednotlivých masek, nepřestávejte číst:-).

DEEP CLEASING MASK

Zdravou a svěží pleť Vám zajistí Textilní 3D HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ MASKA . Extrakty z broskve čistí ucpané póry, regenerují pleť a zabraňují předčasnému stárnutí vlivem UV záření. Skvěle se hodí pro všechny typy pleti. Další účinné látky šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky, podporují rychlejší obnovu a zajistí optimální hydrataci.

HYDRATING & NOURISHING MASK

Hydratovanou a vyživenou pokožku budete mít po aplikaci 3D HYDRATAČNÍ A VYŽIVUJÍCÍ MASKY z extrakty z medu, který je účinný antioxidant bohatý na vitaminy, enzymy a minerály. Mezi další úžasné přednosti sladkého nektaru patří jeho antibakteriální a regenerační vlastnosti a schopnost vázat v pleti dostatek vody. Komplex vitaminů zlepšují její barvu, hydratuje a zpevňuje kůži.

INTENSIVE LIFTING MASK

Vyhlazenou pleť bez viditelných vrásek díky okamžitému zpevňujícímu efektu 3D INTENZIVÍ LIFTINGOVÉ MASKY!

Extrakt z třešně brání předčasnému stárnutí pleti, zpevňuje pokožku a odstraňuje jemné vrásky.Vitamin C pleť tonizuje a zpomaluje proces stárnutí pokožky regenerací kolagenu. Vitamin E neutralizuje škodlivé účinky volných radikálů, hydratuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku.

Podělte se námi o výsledky a dejte nám vědět do komentáře jak se vám nové masky líbí!

IMG_4456 (2)

Krásný den,

 

Váš Dermacol ♥