K 50. výročí uvádíme Dermacol Make-up Cover v novém kabátu. Retrospektivně se vracíme k bílému obalu, tak jak vypadal původní výrobek.

Vyrocni COVER Make-Up 06

Klinicky testovaný, extrémně krycí Make-up Cover vznikl jako jeden z prvních krycích make-upů v Evropě i ve světě. Jeho receptura byla vyvinuta v 60. letech ve filmových ateliérech v Praze na Barrandově pro potřeby profesionálních vizážistů a poté prodána do Hollywoodu.

Po celých 50 let historie Dermacol se jedná o unikátní a nejúspěšnější produkt, který se dnes prodává ve více než 50 zemích celého světa. Jedinečná krémová konzistence
bez konzervantů s velmi vysokým obsahem pigmentů (více jak 50 %) zakryje barevné nedostatky pleti, vyrovná je a dodá pleti sametově matný vzhled. Je hypoalergenní, velmi dobře dermatologicky snášenlivý a poskytuje intenzivní ochranu před UV zářením (OF 30) a škodlivými vlivy prostředí.

Lze použít na celý obličej i tělo, na barevnou  korekci, na zesvětlení či ztmavení  tónu pleti nebo pro profesionální make-up: focení , modeling, slavnostní příležitost apod.

OLGA KNOBLOCHOVA_Dermacol

Dermacol make-up má dlouhotrvající efekt a umožní překrytí jak drobných, tak i rozsáhlejších  kožních vad: kruhů pod očima, jizviček, pupínků, ztrát pigmentu, barevných skvrn, v případě potřeby na zakrytí tetování apod.

Vylepšuje vzhled unavené pleti, ztrátu jasu, nesjednocenou a bledou pokožku. Nanáší se na podkladový krém a je možné jej kombinovat s jinými make-upy řady Dermacol.