LÍČENÍ DO FITKA

LÍČENÍ DO FITKAvysledna_volny_cas_1 SMALL

Cítit se svěže a upraveně se můžete i při sportu. K tomu stačí kvalitní produkty a jednoduché líčení, které vydrží i ty nejnáročnější podmínky. Připravili jsme pro vás tipy, jak udržet vaši pleť v kondici i v náročné kardio zóně:-).

ZÁŘIVÁ PLEŤ

Pleť důkladně vyčistíme a odstraníme všechny nečistoty. Skvělým odličovačem je jemný čistící krém HYALURON WASH CREAM, který je v praktickém balení a nesmí chybět ve vaší sportovní tašce. Je vhodný na odlíčení tváře i očí a snadno s ním odstraníte make-up i ve sprše po tréninku.fluid

Líčení musí být rychlé a funkční, proto tvář sjednotíme tónovaným fluidem 3D HYALURON THERAPY WRINKLE FILLER TONING FLUID – ten okamžitě projasní a omladí. Při cvičení se tvář přirozeně začervená, proto tvářenku vynechejte. Pleť přepudrujte fixačním transparentním pudrem INVISIBLE FIXING POWDER.

ŘASENKA NA SVÉM MÍSTĚ

Spolehlivá řasenka je při cvičení na prvním místě. Vyzkoušejte MEGA LASHES WATERPROOF MASCARA – řasenku pro super objem. Stačí jen několik tahů, aby líčení působilo decentně a přirozeně.

HYDRATOVANÉ RTY

Pomyslnou třešničkou jsou krásné a hydratované rty. Prostory fitness center jsou většinou klimatizované, proto je nutné je chránit před vysušováním. Zvláčňující
balzámy LOVE LIPS mají vyživující texturu s přírodními oleji, včelím voskem a vitaminem E, která vytvoří ochranou vrstvičku a zanechá rty vláčné. Pokud se při líčení neobejdete bez konturky, zkuste TRUE COLOUR LIPLINER v odstínu č. 4 – je přirozený a krásně vytvaruje obrys rtů bez viditelných linií.

ZÁVĚREČNÉ OSVĚŽENÍ

Po náročném tréninku vás zaručeně osvěží sprcha s pronikavou vůní zázvoru, který má povzbuzující účinky. ENJA FIRMING SHOWER GEL podporuje metabolismus a
dodá pokožce okamžitý příval energie. Kombinací správného cvičení a výrobků z řady BODY LOVE PROGRAM můžete dosáhnout úžasných výsledků.