DNY MARIANNE JSOU OPĚT TADY!

DNY MARIANNE JSOU OPĚT TADY!

Každý rok se v tyto Dny rozdělí ženy na dva tábory. Ty z prvního se honí za “slevou“, „dárky“ a mají promakaný program od rána až do večera. A ty z druhého, Dny Marianne statečně ignorují, nebo nakoupí jen to, co skutečně(!) potřebují. Vím, o čem mluvím, protože já sama jsem zkusila obě strany barikády. Před lety (Dny Marianne totiž existují už neuvěřitelných 17 let) jsem vstala časně ráno a jela podle plánu přes všechna nákupní centra. A samozřejmě jsem víc utratila než ušetřila.

A ani dnes nejsem žádný nelida. Pokud mi značky chtějí dát dáreček, ráda si pro něj dojdu. Vždycky automaticky vyhledávám nejvyšší číslo slevy. Irituje mě jakékoliv číslo začínající jedničkou. Z toho nekouká nic dobrého. Copak se vám rozproudí krev ze slevy 10 nebo 15 %?

Naopak srdce mi poskočí, když číslo začíná trojkou. Jooo, to už mě zajímá podrobněji, prosím. Dermacol vychází vstříc nejen holkám posedlým kosmetikou (jako jsem já) ale i těm, které kosmetiku pravidelně kupují a potřebují jen doplnit zásoby. Protože cokoli budete chtít z kosmetiky Dermacol dostanete s 30% slevou!

Vzhledem k vysoké slevě sáhněte po MUST HAVE věcech a základních kamenech. Vezměte si pár slavných úžasně vonících sprchových gelů a peelingů Aroma Ritual, naprosto bezkonkurečně krycí Make-up Cover, který se hodí i jako korektor nebo dlouhodržící (opravdu ji odlíčíte, jen stačí použít přípravek s olejem) rtěnku 16H Lip Colour. A málem bych zapomněla, pro ty, které už poznaly, že se čas v poslední době nějak zrychluje a roky podezřele rychle naskakují, tak si jen tak preventivně vezmou super lehoučké nemastné sérum BT CELL (na mojí problematickou pleť ideál). Tohle s vráskami umí zázraky!

Až půjdete ke kase zaplatit nákup za pár kaček – dostanete jako dáreček řasenku MEGALASHES Express Volume k nákupu od 490 Kč a na Slovensku od 19 €. Na držitelky karty Komerční banky čeká navíc lak na nehty ONE COAT, na Slovenku ho dostanou dámy s kartou Visa nebo Mastercard.

Užijme si nákupy, přežijme davy. A chovejme se slušně:)

Lucie