Dermacol je oficiální kosmetikou 11. ročníku České Miss 2015.

Novinkou tohoto ročníku je role Patronky České Miss, kterou přijala Iva Kubelková, tvář značky Dermacol. 

“V líčení je mnoho různých fíglů, které je třeba dodržovat. Za tu dobu, co jsem v modelingu, jsem jich už dost odkoukala od profesionálních vizážistů a užitečné rady dostávám i od Dermacolu. Mám na tyto věci velmi přísné oko a jsem detailista, takže občas řeším i drobnosti,” přiznává Iva.

222-Miss-02

Ivu Kubelkovou líčí vizážistka Jarmila Zedníková

Semifinále…

Profesionální vizážistky značky DERMACOL líčily všech sedm kol castingů, včetně semifinále, které se uskutečnilo 13. 12. 2014 ve Špindlerově Mlýně. Podívejte se na fotky:

MISS v prodejně DERMACOL

10 nádherných finalistek absolvovalo v pondělí 2. 2. 2015 intenzivní kurz líčení v nové prodejně DERMACOL v nákupním centru PALLADIUM. Přijďte se také podívat!

O tom, která se z deseti dívek získá korunku královny krásy a stane se Českou Miss 2015, se rozhodne 28. března 2015 v multifunkční hale Forum Karlín, kde také pořadatelé nový ročník zahájili. Přímý přesnos bude odvysílán na televizní stanici Prima.

Dermacol má za sebou úspěšnou spolupráci s několika výherkyněmi České MISS z předchozích ročníků, jako například s Taťánou Kuchařovou, Ivou Kubelkovou a Andreou Verešovou.

Jedna z finalistek letošního ročníku České MISS se stane novou tváří značky Dermacol!

Máte už svůj tip na letošní ČESKOU MISS?