Známá slovenská moderátorka Andrea Chabroňová  se nechala inspirovat tipy profesionálního vizážisty Tomáše Vidy.

Líčení pro chladné zimní dny

Vzhled je pro všechny ženy nesmírně důležitý a snaha dbát o vlastní zevnějšek je již každodenním rituálem. Tak proč se v chladných zimních dnech nezahřát teplými barvami svého líčení?

„Všem ženám doporučuji, aby se neváhaly svěřit do rukou profesionálního vizážisty, který jim poradí, jak se perfektně upravit pro různé příležitosti. Líčení potom zvládnou i v pohodlí svého domova,“ říká Andrea Chabroňová.

Pleť

Pro udržení svěžího vzhledu v průběhu celého dne, nezapomeňte před samotným líčením pleť důkladně očistit. Nejdříve pleťovým mlékem, potom použijte pleťovou vodu, čímž odstraníte nečistoty. Na závěr naneste výživný krém. Obnovuje ochrannou bariéru pleti, zabraňuje ztrátám vody z pokožky a chrání ji před volnými radikály a negativními vlivy prostředí.

Make-up

223_produkty_1Podkladová báze PEARL ENERGY MAKE-UP BASE připraví pleť na nanesení hydratačního make-upu. Na dosáhnutí zářivého vzhledu do ní přimíchejte pár kapek bronzujícího fluidu SHEER FACE ILLUMINATOR SUN BRONZE.

Oči a obočí

Na celé pohyblivé víčko naneste světlou barvu. Ideálně vám poslouží například pěnové oční stíny MOON TOUCH. Vnitřní koutek oka rozjasněte bílým očním stínem a na vnější použijte trochu hnědé barvy. Oči zvýrazněte kajalovou tužkou a nezapomeňte ani na řasenku. Vytvarované obočí jednoduše zvýrazníte hnědou tužkou.

  • Tip vizážisty Dermacol Tomáše Vidy: Pokud nemáte po ruce gel na tvarování a fixaci obočí, poslouží vám i průsvitný lesk na rty. Naneste tenkou vrstvu a pomocí aplikátoru uhlaďte obočí do požadovaného tvaru.
Rty

Ani při každodenním líčení v zimě nezapomeňte na úpravu rtů. Nebojte se použít konturovací tužku a rtěnku. Zvolte však jemnější barvy, které budou ladit s líčením. Nezapomeňte, že rtěnka by měla být hydratační.

LIP SEDUCTION LIPSTICK je vysoce krycí a má lehkou krémovou texturu, která rty okamžitě vyhladí, dodá jim hedvábnou jemnost a vytvoří na nich ochrannou vrstvičku. Olejíčky a vitamín E rty vyživují, hydratují, podporují regeneraci a bojují proti jejich popraskání.

Pokud máte ráda lesk, neváhejte použít BRILLIANT LIP GLOSS, rty budou působit plnějším dojmem.

Nehty

Výrazný červený odstín laku 5 DAY STAY NAIL POLISH doladí a rozzáří váš celkový vzhled. Vydrží perfektní 5 dní, neolupuje se, nebledne a neztrácí lesk.

Líčení na večírek

Večírky jsou příležitostí pro výraznější líčení. Nebojte se experimentovat a zazařte!

Pleť a make-up

Péči o pleť před večírkem odstartujte maskou. Pleťová maska 3D HYALURON THERAPY MASK dodá pleti intenzivní hydrataci, regeneruje ji a vyživuje.

Aplikujte krém a poté začněte nanášet make-up. Kombinujte ho s korektorem. Ten nejdřív projasní partie okolo očí a zároveň zakryje barevné nedostatky. Zpevňující make-up pleť vyhladí a sjednotí tón pleti. Lícní kosti zvýrazněte bronzerem, dodáte jim jas a vytvoříte též kontrast s chladným zimním počasím.

223_produkty_2Oči

Důležitým prvkem budou vaše oči. Bronzová barva očních stínů nanesená do vnějšího koutka oči zvýrazní a rozzáří. Doplňte ji tmavší, například tmavohnědou barvou. Pokračujte zlatavým stínem PEARLY LOOSE EYE SHADOW, který použijte na celé pohyblivé víčko.

Rty

Večerní líčení můžete bez obav doplnit výraznější rtěnkou.

  • Tip Dermacol: Prodloužené a objemné řasy dodají vašich očím dramatičnost. Tohoto efektu docílíte řasenkou MAGNUM.

 

Máte rádi teplé barvy? A čím se v zimě zahříváte?