Pro ženu v každém věku existuje ten správný make-up. Podle čeho bychom měly vybírat?

Sladkých dvacet…

Pokud je vám okolo 20 let, stačí Vám jen lehký, tónovací krém. Tónovací krém 2 in 1 má výjimečné spojení hydratačního krému a make-upu pro dokonalé tónování a přirozený vzhled pleti.

 

111 make-up - kompozice

Svěžích třicet…

Pokud je vám okolo 30 let, vaše pleť už potřebuje make-up více krycí, proto volte 24h control make-up, který je dlouhotrvající, dotekuodolný, chrání pleť a zvyšuje její elasticitu. Zabraňuje známkám únavy a pleť vypadá dokonalá a pěstěná.

 

Sebevědomých čtyřicet…

Pokud je vaší pleti okolo 40 let, volte liftingový make-up s intenzivní ochranou před UV zářením, který ve vaší pleti aktivuje buněčnou aktivitu a obnovu pleti. Vaše pleť bude vypadat vyhlazeně. Doporučujeme Ultimate lifting & shield make-up.

 

Zralých padesát…

Pokud je vaše pleť zralejší, určitě volte make-up, který minimalizuje známky stárnutí, zlepšuje hydrataci pleti a podporuje její zářivý vzhled. Velmi vhodný je volit takový , který obsahuje výtažky z kaviáru, proto určitě volte Caviar Long stay make-up & corrector.

 

Inspirovali jsme vás k vyzkoušení nového make-upu podle vašeho věku? Nebo již dnes používáte ten pro vás nejvhodnější? A který to je?