Prožijte voňavé léto s řadou DERMACOL AROMA RITUAL a soutěžte o stovky lákavých cen!

Zapojte se do Velké letní mydlinkové soutěže a prožijte léto ve znamení pěny, bublinek, opojných vůní, rituálů a svěžesti!

Soutěžní profil MYDLING na sociální síti facebook

Stránka patří pod oficiální profil Dermacol CZ&SK. Tato stránka je určena pro všechny, kteří rádi soutěží a milují řadu sprchových gelů, tělových mlék a krémů, peelingů, krémů na ruce a tělového oleje z řady AROMA RITUAL.

  • Soutěž bude probíhat po celých deset týdnů, tolik voňavých sprchových gelů může řada AROMA RITUAL nabídnout.
  • Každý týden bude věnovaný jedné z AROMA RITUAL vůní a všechny soutěže budou vybranou vůní propojeny.
  • V každém z týdnů vám nabídneme 4 různě zaměřená soutěžní témata: fotografická soutěž, tipovací soutěž, soutěž s příběhem, soutěž s recepty a jiné…
První soutěžní týden začínáme s produkty AROMA RITUAL Irská káva.

Sprchový gel s opojnou vůní irské kávy je jedním z hlavním hrdinů televizních spotů DERMACOL AROMA RITUAL, které již v těchto můžete zaznamenat na svých televizních obrazovkách. Při přípravách se necháváme unášet nejen opojnou vůní této řady, ale také aroma čerstvě namleté kávy a připravujeme pro Vás soutěžní otázky :-)

 

Podmínky soutěže:

  • Vítěze bude vybírat náš Dermacol marketingový tým.
  • Počet výherců bude vždy oznámen při ohlašování soutěže.
Máme rádi kreativitu a fantazii, proto se ji nebojte použít!

 

LIST PŘEKVAPENÍ

 

Všichni ti, kteří nám pošlou, během trvání doby této soutěže (17. 7. 2015 – 30. 9. 2015), fotku na náš e-mail mydling@dermacol.cz, budou automaticky zařazeni do LISTU PŘEKVAPENÍ.

Co je list překvapení se vy všichni zúčastnění dozvíte po ukončení poslední soutěže na této stránce.  Věříme, že se vám toto překvapení bude moc líbit.

https://www.facebook.com/mydling