Odlíčení očí je nedílnou součástí péče o pleť a čištění pleti.

1V okolí očí je pokožka nejcitlivější, a proto jí věnujte péči kterou si zaslouží.

Vyzkoušejte naše TRIO k odlíčení očí!

 

Zklidnění očí

Zklidňující odličovač očí s extraktem ze zeleného čaje účinně a šetrně odstraní make-up z citlivých očních partií. Jemné tonikum s D-panthenolem hydratuje a nevyšujuje oční okolí.

Citlivé oční okolí

Neparfémovaný odličovač očí pro citlivé oční partie je speciálně určen pro odličování citlivých očních partií, šetrně zbavuje pleť make-upu a nečistot. Chrání před podřážděním, zklidňuje, hydratuje a uvolňuje bez nepříjemného pocitu vysušení.

Voděodolný make-up

Jemný dvoufázový odličovač očí efektivně a šetrně odstraní i voděodolný make-up. Unikátní složení obohacené o extrakt z chrpy tonizuje a osvěžuje pleť.

 

Aplikace:

 

TIP DERMACOL

Oční krémy a gely se starají o pokožku okolo očí. Předcházejí předčasnému stárnutí a podporují prokrvení pokožky okolo očí. Kvalitní oční krémy/gely zároveň odvádějí toxiny, aby zabránily vzniku tmavých kruhů a otoků pod očima.

Dermacol Eye Gold Gel

207_Eye gold gel- smallDopřejte si večer chvilku pro sebe a vyzkoušejte oční gel na unavené oči Dermacol Eye Gold Gel. Nabízí trojí účinek: proti otokům, únavě a kruhům pod očima. Naneste ho na citlivé oční okolí v silnější vrstvě jako oční masku a nechte 15 minut působit. Díky speciálnímu koktejlu sedmi bylin vytváří pocit pohody a rychle se vstřebává. Obsahuje aktivní složky rostlinného původu, které přispívají k regeneraci pleti a zároveň působí preventivně proti vzniku červených žilek.

 

Je pro vás náš návod pro odličování očí užitečný nebo si takto oči odličujete již dávno i bez nás :-) ? A který z odličovačů je váš favorit?