Nechte se omámit slavnostní atmosférou a zvolte líčení v klasických barvách Vánoc – červené a zlaté!

Konečně nastane ten okamžik, ke kterému upírají svoje tužby tisíce dětí po celé světě – Štědrý večer. Mnoho z nás žen se na tento okamžik dlouho připravuje a zvažuje, které oblečení zvolí, jaké líčení si vybere a kterým parfémem přivítá tuto neopakovatelnou chvíli.

Slavnostní příležitost si žádá náležité líčení

Dekorativní kosmetika nám ženám nabízí celou řadu možností – můžeme být každý den někým jiným a přesto si zachovat svoji osobitost.
  • OČI

Chcete-li, aby vaše řasy měly úžasný objem, plnost a hustotu, která vydrží po celý večer, jako kdybyste řasy právě nalíčila, použijte MEGA LASHES MASCARA – řasenku pro super objem s panoramatickým efektem.

Je-li na vás černá příliš výrazná, Dermacol nabízí řasenku MEGA LASHES MASCARA v hnědé barvě.

  • RTY

Slavnostní look dotvořte červenou rtěnkou, která jej povznese na vyšší úroveň a dodá mu punc luxusu. LONGLASTING LIPSTICK – krémová rtěnka s dlouhotrvajícím efektem až po dobu 6 hodin v odstínu číslo 08 vaše rty hydratuje a díky sytým barevným pigmentům vydrží na rtech po dlouhé hodiny.

  • NEHTY

A co by to bylo za vánoční líčení, kdyby chyběl lak na nehty? Máte-li ráda ty třpytivé, doporučujeme NAIL POLISH WITH EFFECT – GLITTER TOUCH – laky na nehty se speciálními efekty, za povšimnutí pak stojí zlatý lak (odstín číslo 14 – Nude Stardust) a krásně třpytivě červený (odstín číslo 17 – Red Stardust).

A jak bude vypadat vaše štědrovečerní líčení s produkty Dermacol?