Vždy vás lákaly tmavé rty, ale nevíte, jak na ně? Odhoďte stud a nechce se inspirovat našimi tipy!

Nebojte se tmavých rtů

Nejprve je dobré rty zbavit drobných šupinek. Můžete provést peeling krystalovým cukrem nebo po nich zlehka několikrát přejet navlhčeným zubním kartáčkem. Rty nejenže se zbaví drobných nedostatků, ale navíc se i nádherně prokrví.

Důležitým krokem je i hydratace, před samotnou aplikací vámi zvolené rtěnky proto doporučujeme použít balzám. Zvláčňující balzám na rty s neodolatelnou vůní mandlí LIP BALM SOS LIPS – ALMOND rty zvláční, zregeneruje a vyhladí.

Aby vaše líčení bylo dokonalé, použijte před nanesením rtěnky konturku v podobné barvě. Rty obtáhněte a lehce konturovací tužkou vyplňte. Dlouhotrvající tužky na rty Longlasting lipliner nabízí celou řadu barevných odstínů, které mají voděodolnou konzistenci, takže se nebudete muset bát, že barva vymizí s prvním douškem nápoje.

Nyní je čas na rtěnku.

106 nadcasove cervenaVybrat si můžete z celé palety barev – od bordó přes švestkovou, fialovou až k tmavě hnědé, záleží jen na vás. Krémová rtěnka s dlouhotrvajícím efektem Longlasting lipstick má až šestihodinovou výdrž, vysoké krytí díky intenzivním barevným pigmentům a krémovou texturu. Pro dokonalý vzhled doporučujeme nanést první vrstvu, rty lehce obtisknout do kapesníčku a následně nanést vrstvu druhou.

A jakým dalším trendům letošní zimy jste podlehli vy? Budeme se těšit na vaše příspěvky :-)