SEZNAMTE SE S NOVINKAMI DERMACOL

Zpříjemnit den si můžete mnoha způsoby. Co takhle nákup nové kosmetiky? Připravili jsme pro Vás přehled novinek, které si zamilujete:-).

5 DAY* STAY LONGLASTING NAIL POLISHIMG_6135

Z nové kolekce 25 odstínů laků 5 DAY* STAY LONGLASTING NAIL POLISH si vybere opravdu každý. Módní nude barvy, které skvěle doplní každý outfit, odstíny sexy červené nebo sytě růžové, které Vám hned připomenou blížící se jaro:-).

Víte, co Vás na těchto lacích bude opravdu bavit? Výdrž! Nejlepších výsledků dosáhneme vždy použitím podkladového laku FAST DRY BASE COAT , na ten bychom neměli zapomínat – nehty okamžitě vyhlazuje, ošetřuje a zvýší přilnavost a odolnost.

Zasychá opravdu rychle, takže žádné čekání a můžete se pustit do lakování. Nová, průlomová textura k nehtu přilne a vytvoří pevný, extrémně dlouhotrvající film. Klinický test potvrdil, že z krásných nehtů se můžete těšit po dobu až 5 dnů.

Posledním krokem je nanesení ultra lesklého nadlaku ULTRA GLOSS TOP COAT, který nehty chrání proti oděru a olupování a zvyšuje jejich odolnost.

Který odstín bude ten Váš? Pochlubte se na našem INSTAGRAMU:-)!

 

TRUE COLOUR LIPLINERIMG_2784

Líčení rtů se bez konturky neobejde. Vsaďte na naši novou konturovací tužku na rty TRUE COLOUR LIPLINER, která obsahuje vysoké množství intenzivních barevných pigmentů, díky kterým jedinou aplikací krásně vytvarujete obrysy rtů a zafixuje rtěnku tak, aby se nerozpíjela. Krémová a dlouhotrvající textura snadno a přesně vykreslí linii rtů a vytvoří jejich konturu.

 

16H MATIC EYELINERtužky

Linky nevyjdou z módy snad nikdy. Černé, hnědé, modré nebo bílé na projasnění a zvětšení oka.

Kombinace více barev? Fantazii se meze nekladou:-). Naše nové 16H MATIC EYELINER  voděodolné oční linky vydrží až 16 hodin. Aplikace je díky krémové textuře velice jednoduchá. Po očním víčku doslova klouže a zanechává okamžitý efekt. Asi 40 sekund – to je doba schnutí, můžete linku vystínovat a vytvořit efekt kouřového líčení, které vydrží i náročné podmínky. Hravě zvládne extrémně vysoké teploty nebo vodu. Už se těšíte, jak s linkami vyrazíte v létě dovolenou:-)?

 

S TUŽKAMI NA OČI NEKONČÍME!

Osm odstínů nádherných intenzivních barev, krémová a dlouhotrvající textura 12H TRUE COLOUR EYELINER na perfektní linky jako stvořená. Pokud preferujete klasickou ořezávací linku, která zaručí preciznost každého tahu, nesmí Vám 12H TRUE COLOUR EYELINER v kosmetické taštičce chybět. Dáte přednost klasickému líčení nebo vyzkoušíte nové výrazné odstíny?

Ať se rozhodnete jakkoliv, s novými linkami vše hravě zvládnete:-).