Petra Lovely Hair, nejúspěšnější beauty blogerka roku 2014, která miluje Dermacol.

A když už Petra píše o nás, rozhodli jsme se zase my napsat něco o ní :-) Ptali jsme se stručně a dozvěděli se hodně…

Kdy jste začala psát blog a proč?

Blog jsem odstartovala začátkem roku 2011. Již nějakou dobu jsem sledovala zahraniční youtuberky a protože jsem kosmetický maniak, sdílení svého koníčku na internetu se mi moc líbilo. Zpočátku jsem blog psala jen sama pro sebe, ale postupem času na něj začalo chodit stále více lidí a neskutečně moc mě těší, že takových nadšenců do kosmetiky je u nás mnoho :). Zároveň je skvělé, že si na blogu můžeme předat zkušenosti a objevit nové produkty.

Jakou změnou Vaše blogerská kariéra prošla?

Troufám si říci, že mé blogování prošlo obrovskou proměnou. Ať už po stránce technické, tak doufám, že i rétorické a obsahové :). Snažím se nezaspat dobu a jít stále dopředu, zdokonalovat se, točit zajímavější videa, psát lepší recenze a články.

Blogování mi zabere veškerý volný čas, připravit článek trvá kolem 2-3 hodin, v závislosti na tématu. U podrobných recenzí, kdy je třeba jednotlivé produkty nafotit, je to klidně i 4-5 hodin. Nejnáročnější jsou videa s návody na líčení, ty zaberou kolem 8 hodin.

Spousta lidí se mylně domnívá, že jen zapnu kameru a je to. Největší práce ale nastává v momentě, kdy je třeba video sestříhat, namluvit, přidat hudbu, vložit detailní záběry atd.

Je to velice náročný koníček, který mne však neskutečně baví. Dalo by se říci, že postupem času se blogování vyvinulo tak, že časově je to zaměstnání na plný úvazek.

Navíc mě moje zkušenosti časem posunuly i jiným směrem. Na základě svých dlouholetých preferencí a zkušeností s líčením jsem vyvinula svou vlastní řadu kosmetických štětců.

Proč jsou podle Vašeho názoru Vaše blogy a videa tolik populární?

Abych pravdu řekla, tak žádný  tajný recept nemám :). Ale jsem neskutečně šťastná, že mé blogování čtenáře baví.

Podle mého je nejdůležitější být zapálená pro věc a nenechat se odradit občasným neúspěchem nebo kritikou. Nejdůležitější ale je, aby to člověka bavilo a aby byl sám sebou, přetvářku čtenář pozná.

Vzpomenete si, kde a kdy se vzala Vaše oblíbenost značky Dermacol?

Značku Dermacol jsem zaregistrovala záhy potom, co proběhly mé první pokusy o líčení. Dozvěděla jsem se o ní od maminky, která „dermacoly“, jak se v té době říkalo makeupu, používala. Již jako teenager jsem si koupila několik výrobků Dermacol. Především makeupy, tvářenky, pudry, rtěnky a tužky na oči a staly se stálicí v mé sbírce kosmetiky.

Mezi mé vůbec nejoblíbenější produkty patří makeup Truffle, Pure gold, Imperial Satin base a Long lasting rtěnky. Ty mám neskromně v několika odstínech a moc ráda je nosím, mají skvělé barvy i sytou pigmentaci. Stejně tak makeupy a pudry jsou vynikající kvality. Nádherně splynou s pletí a vytváří dokonalý efekt. Opomenout ale nemohu ani péči o pleť a skvělé sprchové gely s úžasnou vůní, mé oblíbené jsou především rebarbora s jahodou a irská káva.

Myslím si, že Dermacol je skvělá domácí značka, která může směle konkurovat zahraničním výrobcům kosmetiky. Líbí se mi, že je cenově dostupná pro všechny a já jsem patriot a fandím domácím výrobcům :)

Co se týká Dermacolu, nemohu nezmínit skvělý zážitek, kterým pro mne bylo setkání s úžasnou paní Olgou Knoblochovou. Právě značku Dermacol mám s touto báječnou dámou úzce spojenou a je pro mne velkým vzorem a idolem.

Jsme rádi, že nás podporujete a přejeme Vám hodně štěstí, úspěchů a radosti s Vaším dalším blogováním!

Moc děkuji celému týmu Dermacol nejen za úžasnou práci a produkty, kterými pravidelně plní naše drogerie a šuplíčky s kosmetikou, ale také za podporu blogerek a blogování obecně. Přála bych všem ženám spoustu dalších skvělých věcí, nad kterými se budeme rozplývat v drogeriích a které nás udělají krásnější.

Jestli ještě blog nejlepší beauty blogerky roku 2014 neznáte, určitě se podívejte!

www.petralovelyhair.com