Poperte se s celulitidou s řadou Body Love Program.

Pokud zhubnete pár kilo, za odměnu získáte nejen hezčí postavu, ale i neskutečnou radost. A co na tom, že se vás celulitida stále drží jako klíště – i s tím se velmi brzy poperete. Víme totiž, jak na to!

K dietě přidejte pohyb, dostatek tekutin a pravidelnou péči o pokožku – sprchování, kartáčování, masáže. Nehledejte za tím nic složitého, využijte sprchu a střídáním proudu teplé a studené vody kůži promasírujte. Nebo můžete k masáži použít kartáč. Obojí kůži prokrví, zlepší její vzhled, podporuje proudění lymfy a zmenšuje objem tkáně. Až pak pokožce dopřejte kosmetiku proti celulitidě. Kartáčování kůži na aplikaci olejů, gelů a sér dobře připraví, účinné látky se lépe vstřebají a postarají se o zlepšení.

V našem Body Love Programu najdete takových pomocníků několik. Jejich účinky byly ověřeny, a pokud se pustíte do pravidelné péče, po měsíci hýčkání byste měla vidět první výsledky.

ENJA-2Pokud máte ráda oleje, chcete kůži při aplikaci pořádně promasírovat, zbavit se celulitidy, zpevnit pokožku a zlepšit vzhled strií, pak sáhněte po Masážním tělovém oleji proti celulitidě a striím.

ENJA-1Pokud jste se pustila do změny životního stylu a sportujete, určitě zkuste Zpevňující gel proti celulitidě. Působí na odbourávání tuků, redukuje celulitidu a napomáhá formovat postavu.

I když se pustíte do boje s dolíčky všemi možnými prostředky – buďte trpělivá, celulitida se někdy tváří jako nezdolná potvora a může si s odchodem dávat načas. Při pravidelné péči se ale výsledky dostaví!

 

Autorka článku: Mgr. Zuzana Šafářová, sportovní dietolog, výživový poradce.
Ve své praxi se věnuje redukčním dietám u sportující i nesportující populace. Sportovcům pomáhá zvyšovat výkonnost. Ve své „péči“ má řadu vrcholových sportovců, např. tenistku Lucii Šafářovou či biatlonistku Evu Puskarčíkovou. Více na www.zuzanasafarova.cz.