Zjistěte z recenzí, zda lanýžový make-up splňuje představu o dokonalosti!

Dokonalý make-up by měl splynout s odstínem pleti, chránit ji, podtrhnout její přirozenost, svěžest a půvab a překrýt nedostatky. Přizpůsobit se vzhledu pleti a dokonale k ní přilnout tak, že na něj za pár vteřin zapomenete.

To vše nový Lanýžový hydratační make-up SPF 15 dokáže!

Bílý lanýž – symbol bohatství

210_lanýžBílý lanýž (Tuber Magnatum) je nejvzácnější a nejcennější druh lanýže, je králem všech lanýžů a symbolem bohatství. Pochází z oblasti Langhe a Montferrat z regionu Piemont v severní Itálii. Najdete ho také v Umbrii a Toskánsku. Charakterizuje ho okrově žlutý, sametový povrch, uvnitř s bílým mramorováním. Má velmi intenzivní vůni a výraznou chuť.

Extrakt z bílého lanýže:

  • dodává pleti výživu a zklidňuje pleť,
  • aktivně zlepšuje hydrataci pleti a zabraňuje ztrátě vlhkosti,
  • revitalizuje pleť a stimuluje v ní přirozený proces obnovy,
  • je bohatý na minerály (železo, hořčík a draslík) a vitaminy (vzácný vitamin K, D, vitaminy B komplexu),
  • vitamin B3 tvoří základ v buněčném metabolismu a při obnově molekuly DNA,
  • vitamin B6 zamezuje vzniku pigmentových skvrn a zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku,
  • vitamin B12 je nezbytný pro udržení zdravé pokožky, podporuje opravné procesy DNA, jeho nedostatek může způsobit hyperpigmentaci.

Hydratační lanýžový make-up

Vyživuje, revitalizuje a stimuluje obnovu pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.

Zesvětluje a vyrovnává pigmentové skvrny a chrání pleť před UV zářením a hyperpigmentací. Lanýžový hydratační make-up obsahuje kromě vzácného extraktu bílého lanýže i další cenné účinné látky, které chrání a obnovují pleť. Důležitou součástí je aktivní depigmentační látka Dermalight®.

210_Kompozice TRUFFLE Make-Up ALLChrání pleť před hyperpigmentací, zlepšuje vzhled hyperpigmentované pokožky a vyrovnává barevnost. Je klinicky ověřeno, že snižuje aktivitu tyrozinázy o 57 % * (tyrozináza je enzym nutný pro tvorbu hnědého kožního barviva – melaninu, její účinnost je aktivována UV zářením) a snižuje tvorbu hnědého kožního barviva – melaninu o 77 % *.

Vitamin E má výrazné antioxidační účinky a zpomaluje tak stárnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů zase chrání před slunečním zářením. Glycerin hydratuje a zvláčňuje pleť. Koktejl všech látek zajišťuje tu nejlepší péči o pokožku během celého dne.

* Test in-vitro


RECENZE


„Dermacol lanýžový make-up je jako moje druhá pleť!“

Gabriela Soukalová

210_DERMACOL TRUFFLE - Gabriela Soukalová

 


Tip vizážistky:

Aby make-up dokonale splynul s vaší pletí, nezapomeňte použít vyhlazující bázi pod make-up. Vaše pleť tak bude opravdu dokonalá a hebká.

 

Který z našich make-upů je váš nejoblíbenější? A tipněte si, který z nich je náš nejprodávanější!