Suchá pleť má zvýšené nároky na výživu a dostatek vlhkosti.

Je vaše pleť s přicházejícím podzimem suchá, křehká se sklonem k zarudnutí, po umytí přichází silný pocit pnutí a kůže se i olupuje? Vyprahlé pokožce vrátíme rovnováhu s krémy, které maximálně vyhovují potřebám suché a velmi suché pleti.

Zklidňující pleťové tonikum pro suchou a citlivou pleť šetrně dočišťuje a osvěžuje pokožku celého obličeje včetně partie kolem očí. Výtažky ze zeleného čaje, kyselina hyaluronová a panthenol mají zklidňující účinky a zabraňují vysušování pleti.

202_poušť
Výživný krém proti vysušování pleti PRINCESS CREAM s výtažky z mořských řas poskytuje okamžitou úlevu suché a podrážděné pokožce, zabraňuje nepříjemnému pocitu pnutí.

Denní hloubková péče na suchou a velmi suchou pleť LADY CREAM s výtažky z mořských řas a panthenolem, má hydratační účinky a přispívá k regeneraci kožních buněk.

O svou pleť během spánku pečujte s noční hloubkovou péčí pro suchou a velmi suchou pleť QUEEN NIGHT s obsahem mořských řas a vitamínem E který působí během noci, kdy dochází k obnově kožních buněk. Chrání pleť před volnými radikály, zvyšuje její schopnost zadržovat vodu a tím zabraňuje nežádoucímu vysušování, přispívá k regeneraci pleti.

Vyzkoušejte oční krém pro citlivé oční okolí s obsahem mořských řas a cenných vitamínů, které dodají potřebnou výživu.

Při pravidelném používání denní a noční péče z řady DERMACOL NATURAL s přírodním mandlovým olejem bude vaše pleť svěží, hladká, vláčná a vyživená, pevnější a pružnější.

Denní hloubková péče na suchou, velmi suchou a citlivou pleť s přírodním mandlovým olejem a koenzymem Q10 má silné regenerační účinky, předchází předčasnému stárnutí pleti, redukuje vrásky a napomáhá obnově buněk. Obnovuje ochrannou bariéru pleti, zabraňuje ztrátám vody z pokožky a chrání ji před volnými radikály a negativními vlivy prostředí. Dostupné jsou dvě varianty v tubě nebo kelímku.

Noční hloubková péče na suchou, velmi suchou a citlivou pleť s přírodním mandlovým olejem a vitaminem A regeneruje, posiluje a zvláčňuje pleť během spánku. Hloubkově pleť vyživuje, zklidňuje a chrání ji před vysoušením a ztrátou rovnováhy. Zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, zvyšuje její pružnost a urychluje tvorbu nových buněk.

 

Jaké jsou vaše triky v péči o suchou pleť? Máte nějakou zimní vychytávku?