Stav naší pleti je závislý na mnoha faktorech a je daný genetickou dispozicí nebo životosprávou. 

Naše pokožka je každý den vystavena i nepříznivým vlivům prostředí, které způsobují podráždění pleti a její zašedlost, zpomalují obnovu pleti a zrychlují proces stárnutí.

Celý život by jsme se měli zdravě stravovat, dodržovat pitný režim a starat se o svou pleť – pravidelně ji čistit a ošetřovat.


Dopřejte pokožce v pohodlí domova denní detoxikaci a ochranu s novou řadou kosmetiky Dermacol Detox & Defence. Produkty obsahují vysoce účinné aktivní látky, které zabezpečí nejlepší péči o pokožku.

  • Kmenové buňky z rajčat vyrobené pomocí moderní technologie jsou velmi účinným antioxidantem. Chrání pleťové buňky a jejich DNA před toxiny tak, že je vážou a ty ztrácejí svou aktivitu. Kmenové buňky snižují genotoxicitu těžkých kovů až o 68 %* a zvyšují životaschopnost buněk až o 30 %*.
  • Extrakt z černých hroznů je bohatý na vitaminy, antioxidanty a minerály. Zlepšuje detoxikaci kožních buňek, zvyšuje tvrobu kolagenu a zlepšuje strukturu pokožky.
  • Avokádový olej s vysokým podílem vitamínu E je přirozeným UV faktorem.
  • Olej z meruňkových pecek a Shea butter (bambucké máslo) regenerují a uklidňují pokožku.
  • Důležitý vitamin B3 posiluje její ochrannou bariéru.
  • Symhelios chrání a podporuje dlouhodobé zdraví kůže před poškozením UV zářením a toxiny zevnitř – neutralizuje je než zasáhnou zdravé buňky.

*test in-vitro

Dokonalá ochrana a detoxikace vaší pleti ve třech krocích:

1. krok – Detoxikační a ochranná micelární voda

Důkladně čistí, odstraňuje veškeré nečistoty a odličuje (i voděodolný make-up) v jednom kroku tvář, oči i rty bez nadměrného tření pokožky. Obsahuje bipolární molekuly (micely), které na sebe díky polaritě vážou nečistoty a pleť vyčistí a tonizují. Micelární voda je bohatá na přírodní antioxidanty a vitaminy. Aloe vera hydratuje, uklidňuje a zvláčňuje pleť, extrakt z okurky osvěžuje, zjemňuje a má adstringetní účinky. Micelární voda neutralizuje v pleti škodlivé látky, pomáhá jí lépe dýchat a chrání ji před vnějšími vlivy. Zanechává pleť svěží a zdravější, nedráždí a nevysušuje ji, protože neobsahuje mýdlo, alkohol a parabeny.

Použití: Ráno a večer aplikujte na pleť pomocí vatového tamponku. Nejprve odličte oči a rty, poté zbytek obličeje. Nezapomeňte vyčistit také krk a dekolt. Neoplachujte.

2. krok – Detoxikační a ochranný pleťový krém

206_kompozice Detox & DefenceLehká, výborně vstřebatelná textura bohatá na přírodní antioxidanty, vitaminy a kmenové buňky neutralizuje v pleti toxiny a škodlivé látky z vnějšího prostředí. Aktivuje obnovu poškozené pleti a vytváří na jejím povrchu ochranný štít, který zabraňuje jejímu poškození. Udržuje přirozenou hydrataci a podporuje mikrocirkulaci. Regeneruje, vyživuje a zklidňuje podrážděnou pleť. Zabraňuje předčasnému stárnutí a ztrátě pružnosti, pevnosti a vzniku vrásek. Neobsahuje silikony ani parabeny.

Použití: Aplikujte ráno a večer na důkladně vyčištěnou pleť.

3. krok – Detoxikační a ochranná pleťová maska

Lehká gel-krémová textura proniká hluboko do pleti, kde neutralizuje toxiny a škodlivé látky z vnějšího prostředí. Aktivuje obnovu poškozené pleti a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Detoxikuje a obnovuje poškozené buňky a zanechává pleť svěží a zdravější.

 

Pleťovou řadu DETOX & DEFENCE doporučují česká olympionička Gabriela Soukalová a slovenská herečka Judit Bárdos.