Nezapomeňte na ranní obličejovou rozcvičku se Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou pod vedením Olgy Knoblochové.

Olga Knoblochová, která byla v roce 1966 u zrodu české kosmetiky Dermacol, odborně zastřešila metodu obličejové gymnastiky. Na boj proti vráskám má vlastní recept:

„Je potřeba najít harmonii pro tělo i duši, používat kvalitní kosmetiku a pravidelně aplikovat obličejovou gymnastiku,“ říká Olga Knoblochová.

„Celý život vím, že nejdůležitější péče o pleť je večer před spánkem. Vyčistím si pleť pleťovým mlékem několika lehkými masážními pohyby, potom odstraním zbytky mléka, pochopitelně nejprve odlíčím oči. Potom se opláchnu tekoucí vlažnou vodou a na noc použiji výživný krém a krém kolem očí. Mám velmi suchou pleť. Několik cviků pro obličejové svaly je samozřejmostí.“

Rozcvička pro vaši pleť se Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou

  • První televizní vystoupení Zdeňky bylo po boku Kláry Issové a Lukáše Vaculíka v seriálu Lékárníkovic holka (režie Anna Procházková, 1996).
  • Zahrála si také v pohádce O zlé a dobré vodě (režie Vlasta Janečková, 1997) nebo Kašpárkovy rolničky (režie František Filip, 1999).
  • Popularitu jí přinesla role Ivany Kučerové-Hruškové v seriálu Rodinná pouta (2004).
  • Zdeňka Žádníková-Volencová si  zahrála dokonce i ve filmech americké produkce Ann Frank a Melting Glass.

Podle Olgy Knoblochové je důležité „… včas vstávat a mít možnost se v klidu nasnídat, učesat a nalíčit. Vycházím z domova vždy upravená. To vám dodá dostatek zdravého sebevědomí. Nemám ráda spěch, ten má za následek stres. Důležité je si veškeré povinnosti ať v zaměstnání, tak v rodině dobře zorganizovat.“

405 Zadnikova-Knoblochova

Zdeňka Žádníková – Volencová s Olgou Knoblochovou

 

Tak co, baví vás obličejová gymnastika víc než jiné cvičení? Jak si udržujete pružnou a mladou pleť?