Speciální mikromasáž s použitím přípravků řady Detox & Defence, kterou zvládnete samy.

Profesionální masáž obličeje, krku a dekoltu působí příznivě na celkové uklidnění a má blahodárný vliv na nervová zakončení v kůži.

  • Prokrvením povzbudíte krevní oběh, kůže dostane lepší barvu, zlepší se její dýchání.
  • Dosáhnete zlepšení látkové výměny a pomůžete regulaci sekrece mazových a potních žláz.
  • Působení tlaku vašich prstů na kůži urychluje odplavení kyseliny mléčné, čímž zmírníte svalovou únavu.
  • Masírováním také odstraníte z obličeje, krku a dekoltu zrohovatělé buňky a tonizujete pleť.

Speciální Detox & Defence mikromasáž samozřejmě nenahradí profesionální masáž u kosmetičky, ale v několika krocích blahodárně znásobí účinek každodenní péče o pleť a dodá vám pocit svěžesti. Mikromasáž trvá jen pár minut a potřebujete k ní pouze šikovné prsty, nebo přírodní plochý štěteček ve tvaru vějířku. Mikromasáž provádějte na čisté pleti, kterou zbavíte nečistot pomocí Detox & Defence micelární vody. Na pleť obličeje a krku lehce naneste pleťový krém Detox & Defence Pleťový krém a můžete začít.

 

220 mikromasaz 1

Krok 1

Používejte obě ruce najednou, každá ruka masíruje svoji půlku obličeje. Na konečky prstů (nebo štěteček) naneste ještě trochu krému a po směru růstu obočí jemně obkružte oční oblouk. Tlak vašich prstů by měl být velmi lehký a příjemný. U kořene nosu směrem k obočí jemně přitlačte a měli byste např. u unavených očí pocítit úlevu. Podle pocitu i času několikrát opakujte.

 

220 mikromasaz 3

Krok 2

U vnějších koutků očí, tedy v místech tzv. vějířků mimických vrásek, bříšky prstů lehce poklepávejte a to opět tak, aby vám intenzita byla příjemná (nejlepší je využít prsteníčky). Tímto vklepáváním opět zajistíte lepší vstřebávání účinných látek, podporu detoxikace a zejména hydrataci a výživu, která je pro tuto oblast tak potřebná.

 

220 mikromasaz 5

Krok 3

Mírným tlakem směrem vzhůru pomocí bříšek prstů obou rukou, s výjimkou palce, promasírujte lícní sval od vnějších koutků úst směrem ke spánkům.

 

 

220 mikromasaz 7

Krok 4

U vnějších koutků úst, tedy opět v místech tzv. mimických vrásek, bříšky prstů lehce poklepávejte tak, jak jste se již naučili u vnějších koutků očí. Zapomenout byste neměli ani na krk. Lehkými tahy pomocí bříšek prstů masírujte ze strany na stranu.

 

 

220 mikromasaz 9

Krok 5

Pomocí bříšek prstů od středu čela vytvářejte krouživé pohyby, které začínejte od kořene nosu směrem k vlasové části. Postupujte od středu čela směrem ke spánkům a mírný tlak uplatňujte vždy směrem vzhůru a dolů odlehčete. Od spánků se lehounkým  krouživým pohybem vraťte na střed čela a opakujte několikrát. Tato část mikromasáže navodí příjemný pocit svěžesti při únavě očního okolí.

 

Nezapomínejte na partie krku, které si rovněž zaslouží vaši intenzivní pravidelnou péči. Na stranu krku až k oblasti ušních boltců položte celou plochu ruky a lehce masírujte střídavě ze strany na stranu. Na oblast krku doporučujeme nanést o něco větší množství krému pro důkladnější regeneraci.

Tato speciální mikromasáž je určena pro každou ženu (ale i muže), není nijak složitá a po několika opakováních ji krásně zvládnete a můžete ji používat i při nanášení denního krému, večer vám přinese uvolnění. Po masáži bude vaše pleť lépe absorbovat detoxikační a vysoce účinné látky.

Po mikromasáži pleti doporučujeme 1 – 2x týdně použít Detox & Defence pleťovou masku.

 

Masáž obličeje a krku doporučuje Isabella Hančlová, kosmetická konzultantka.

Pleťovou řadu DETOX & DEFENCE doporučuje olympijská medailistka Gabriela Soukalová.