Ježíškem snadno a rychle s Dermacol dárkovými balíčky!

Nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromeček? Chcete je potěšit a zároveň jim darovat něco, co budou s láskou užívat a vždy si na vás vzpomenou?

Proč trávit v obchodě dlouhé hodiny výběrem různých kosmetických přípravků, když už to Dermacol dávno udělal za vás! Darujte své rodině a přátelům dárkové balíčky značky Dermacol. Vybere si skutečně každý.

Pro maminky jsme za Vás připravili GOLD ELIXIR – DÁRKOVÉ BALENÍ obsahující Omlazující kaviárový denní krém SPF 10, Omlazující kaviárový noční krém a Omlazující masku s kaviárem. Péče pro velmi zralou pleť s výtažkem kaviáru. Hloubková omlazující péče, vyrovnává hluboké vrásky, zpevňuje pleť a zvyšuje její elasticitu.

Vybrat dárek pro tatínka či dědečka nebylo nikdy snadné. Co takhle je letos pod stromečkem potěšit voňavým překvapením? AROMA RITUAL IRISH COFFEE – DÁRKOVÉ BALENÍ obsahující Sprchový gel, tělové mléko a krém na ruce – irská káva má povzbuzující účinky a je určeno nejen milovníkům tohoto lahodného nápoje.

VB - fotoObdarujte svou kamarádku: jistě ji potěší dekorativní kosmetika! Každá žena ocení DEVILASH – DÁRKOVÉ BALENÍ, ve kterém je Řasenka Devilash a fix na oči Precise Black – Black Sensation, díky kterému bude v novém roce líčení bezchybné. Řasenka dodá řasám dvojnásobný objem, vykreslí je a rozčeše. Fix Precise Black dodá jejím očím svůdnost snadným vykreslením linky v linii řas.

Pro mladší sestru je balíček PERFECT INTENSIVE HYDRATION – DÁRKOVÉ BALENÍ, obsahující Mycí gel na obličej s mořskou řasou a Hydratační krém s výtažky z mořských řas, jako dělaný! Obsahuje produkty určené speciálně pro mladou pleť, které odstraní přebytečný make-up, nečistoty. Pleť  navíc tonizuje.

A jaké další dárkové balíčky byste svým nejbližším rádi nadělili? Těšíme se na vaše Ježíškovské tipy :-)