Pro milovníky voňavého nápoje máme řadu tělové kosmetiky Aroma Ritual s vůní Irské kávy a kofeinem.

Během mrazivých zimních dnů není nic lepšího než si zalézt do postele s dobrou knížkou a horkou kávou. Nejlépe čerstvě namletou, která provoní celý byt. Vždy vás mrzelo, že její lahodná a intenzivní vůně s posledním douškem zmizí? Nemusíte zoufat, pro milovníky tohoto voňavého nápoje nachystal Dermacol řadu tělové kosmetiky Aroma Ritual s vůní Irské kávy a kofeinem.

Po celém dnu je člověk unavený, bez energie. Sprchový gel Irská káva nejenže nádherně voní, ale povzbudí tělo i mysl. Jeho složení pokožku nevysušuje, díky krémové pěně vykouzlí ze sprchování nevšední zážitek a vaši pokožku zanechá čistou a jemnou.

FB-KAVA-2Rádi se staráte o svoje tělo? Máme pro vás malý tip. Pokud vaše pokožka postrádá hebkost, je na čase začít používat tělový peeling. Opojný tělový peeling Irská káva díky krystalkům cukru odstraní odumřelé kožní buňky, tím pokožku vyčistí, vyhladí a navrátí jí zpět její hebkost. Aplikujte na navlhčenou pokožku, vmasírujte a důkladně opláchněte. Doporučujeme používat jednou týdně.

Po sprchování je třeba dopřát pokožce hydrataci, chladné počasí ji vysušuje, a to má za následek nepříjemný pocit napnutí, zarudnutí a šupinkovatění. Podpořte vůni kávy po sprchování ještě za pomoci Opojného tělového mléka Irská káva. Jemně vmasírujte do pokožky, produkt se ihned vstřebá a vaše pokožka se bude cítit jako znovuzrozená.

Nejnáchylnější jsou v chladném počasí ruce, které jsou denně vystaveny změnám teplot. Opojný krém na ruce Irská káva z řady Aroma Ritual zvláční pokožku rukou a chrání ji tak před vysoušením a vnějšími vlivy. Díky skladnému balení se vejde do každé kabelky či batohu a vy tak už nikdy nebudeme muset čelit problému popraskaných rukou.

A jak si nejraději vychutnáváte kávu vy?