Přes stošedesát našich facebookových fanoušků nám napsalo, co vše se dá stihnout za 16 hodin.

Vybrali jsme 15 nejlepších českých inspirací…

Deniska Lipacka

Co vse se da stihnout behem 16hodin?psat tady sahodlouhy romany si myslim dela kazdy.ale moje skusenost je ze jsem se za tak kratkou dobu dokazala rozhodnout k zivotnimu kroku odejit z manzelstvi.prestehovat se a zabydlet se se synem tam.kde je nam krasne……..samozrejmne mi pomohlo par bezva lidicek a za to jim patri me podekovani……krasny den vsem.

Denisa Špetlíková

Jednou jsem si četla v kuse 16 hodin Byla jsem tenkrát blázen do Pána prstenů a konečně jsem si pořídila druhý a třetí díl Začala jsem v 8 večer a skončila ve 12 akorát na oběd No a pak jsem dalších 16 hodin spala a snila o tom, co jsem četla Krásné dvě šestnácky

Pája Češíková

Mých dnešních 16 hodin bylo opravdu náročných Ráno v 5 budíček, pak sprcha, kde jsem se smekla a rozplácla se jak žába, poté se mi zamotaly vlasy do fénu, při líčení mi nešla udělat linka na levém oku, kvůli čemuž mi i ujela tramvaj. V samém spěchu jsem se nestihla ani nasnídat, takže jsem to doháněla cestou v metru, kde jsem si koupila koblihu a samozřejmě, že jsem se nezapomněla „pokydat“ marmeládou! Nicméně jsem dorazila na zkoušku jakž takž v pořádku a i přes začátek dne BLBCE jsem jí zdárně udělala! Celá šťastná jsem se pak vracela na kolej, abych si pobalila na cestu domů, když v tom míjím OD Quadrio, kde jsem se nezapomněla zastavit pro makeup cover u kterého mi ráno při líčení praskla tubička. No a když jsem pak zas chvátala z koleje na nádraží, upadla mi po cestě rukojeť u kufru, když jsem se snažila zdolat pražský obrubák! Takže jsem chvátala dál s těžkým kufrem v ruce a už už si říkám, že to nestihnu, jenže (naštěstí/bohužel) měl vlak zpoždění 50 minut!!! Ve vlaku jsem se „už jen“ polila kapučínem, když jsem si nevšimla, že nemám kelímek správně dovřenej. Vystoupila jsem v Pardubicích úplně splavená, utahaná a upatlaná od marmelády na níž bylo ještě kapučíno. Po příjezdu domů jsem šla hned spát a teď si pročítám módní blogy. Snad už je to pro dnešek všechno, co se má stát

Tereza SKlepková

Mych 16 hodin bylo dost krutych. V noci 21.rijna me nasla mamka v bezvedomi s prasklou tepnou v hlave. Zachranka me prevezla do nemocnice, kde jsem bojovala o zivot. Po dlouhe operaci jsem byla v komatu. Byly to nejhorsi hodiny pro me i mou rodinu… ale DIKY SVYM ANDELUM STRAZNYM,pohotove mamince a doktorum ziju a to je to hlavni ….

A ted bych prosila 16 hodin, mnohem lepsich a prijemnejsich hodin s touto rtenkou a vlastne, klidne i bez…tyhle veci jsou to nejmensi..

Míša Němečková

To takhle jednou v červnu hrozně pršelo, opravdu hnusný den a já ještě ke všemu musela k zubaři, čistili mi kořen zubu, to nepřeji ani největší nepřítelkyni. Než mi začalo zabírat umrtvení zubu povídala jsem si se sestřičkou. Bavily jsme se o létě, zda někam pojedu a tak, vyprávěla jsem jí, že každý rok s mamkou létáme na Mallorcu, ale že letos to z mnoha důvodů nevyjde. Potom mi za příšerných bolestí zub ošetřili a já odcházela. Vrtalo mi to pořád hlavou, i přes napuchlou pusu jsem dokázala myslet jen na to, že letos nikam nepoletíme. Zavolala jsem mamce co dělá, a ona mi řekla, že by potřebovala dovolenou, že v práci je v pohodě a že by si ji vzít mohla, aniž by věděla, co se honí hlavou mně. Položila jsem telefon a za deset minut jsem už seděla v cestovce, za další dvě hodiny jsem měla nakoupené opalovací prostředky a další nezbytnosti, za pět hodin jsme měly sbaleno a jely na letiště. A o pár hodin déle jsme už stály na břehu moře a pozorovaly tu krásu! Takže za 16 hodin jsem si stihla nechat rozvrtat zub, sehnat pobyt, sbalit, odletět a vykoupat se v moři, ale především jsem dokázala mamince udělat radost a umožnit nám strávit spolu čas a bezvadně si užít a odpočinout.

LongLasting_Lip_Colour_KOMP01 (2)Heřman Lička

Zajímalo by mě, zda bych během 16 hodin byl schopen jako muž pochopit, proč žena potřebuje tolik různých krémů, líčidel, stínů, tužek a jiných serepetiček … no někdy mi to hlava nebere, ale hlavně, že výsledek stojí za to – viď zlato Yveta Ličková Rád bych své ženě vybral nějakou luxusní rtěnku, protože jí snad na ně přes noc chodí nějací skřítci nebo lesní víly. Jenže by mi asi ani 16 h nestačilo na výběr rtěnky, která skutečně vydrží. A k tomu ještě nějaký odstín cool, abych si nepřipadal jako ..l, ale abych byl pochválen a tak sázím na značku Dermacol CZ & SK 16 HOURS LIP COLOUR

Dagmar Rettigová

Za 16 hodin ? A co takhle najít pravou lásku ? Představte si, že chcete jet na motorkářský sraz se svým veteránem, cca 80 km daleko. Po 5 km vám dojde benzín a tlačíte motorku kilometr na benzínku. V tuhle chvíli už přemýšlíte, že se vrátíte domů a zůstanete tam. Ale nakonec, když už jste se navlékla do mundůru, hezky nalíčila, škoda zůstat doma. Jedete tedy dál. Asi v půlce cesty vám praskne spojkové lanko, bez kterého se opravdu nedá řadit. Nutkání jet domů je obrovské, ale když už jste v půlce cesty, tak tam přeci dojedete… No a nakonec, tam, pod horou Říp čekal ON. A když bych ta úskalí nepřekonala a vzdala to, můj život by nikdy nebyl tak nádherný, jako už dva roky s ním je. Takže holky, nikdy nic hned nevzdávejte, na konci cesty může být odměna, která za to opravdu stojí.

Aneta Krátká

Nejvíce toho stíhám asi v týdnu, když chodím do školy, protože přes víkend jsem hrozný spáč a užívám si, že nikam nemusím pospíchat, a proto toho o víkendu většinou moc nestihnu. Můj nejvytíženější den za minulý týden bylo asi úterý. Vstávala jsem v 6 hodin, abych si umyla vlasy, nasnídala se, ještě se naučila pár věcí do školy a poklidila si pokoj. V 8 hodin jsem už byla ve škole a čekalo mě vyučování až do 2 hodin. Mezitím jsem stihla ještě zapracovat na své maturitní práci a rozprodat kosmetiku, co jsem objednávala pro holky ze školy. V 14:20 jsem měla schůzku časopisu a zároveň kurzy tvůrčího psaní. Ve 4 hodiny jsem šla do knihovny, kde jsem si půjčila knížky k povinné četbě. Domů jsem dorazila v pět a po poslední tři hodiny z mého 16hodinového plánu, jsem dočetla knížku Stařec a moře, podívala se na film Fakjů pane učiteli, uklidila jsem si všechny boty a přetřídila šatník. Ještě jsem se stihla navečeřet a vysprchovat. V 9 hodin jsem celá mrtvá lehla do postele a do 10 minut jsem usnula

Lucie Roubíčková

Pěkně a pořádně se prospat. A během toho spánku se proletět vesmírnou lodí, zaplavat si s delfíny v azurovém moři, vyhrát závod Formule 1, skočit z letadla s padákem, zamilovat se a vzít si Brada Pitta, pokořit Mount Everest, dát si nejlepší stejk ve městě a sledovat západ slunce na Marsu.Tak asi tak nějak..

Anna Pytlíková

Za 16 hodin se dá zvládnout hodně práce, ale také se dá 16 hodin docela dobře proflákat. Záleží na tom, s jakou náladou se ráno vstane a hlavně jestli se vstane s předsevzetím, že nebudu líná. Za 16 hodin se stačí udělat dobrá snídaně, vyprat a pověsit prádlo, uvařit oběd, vytřít,a umýt nádobí, v zimě jít na procházku, v létě pracovat na zahradě, přichystat něco k večeři a večer se může rozhodnout zda jít do kina, divadla, dívat se na televizi a nebo surfovat po netu. To už se vybere podle nálady a okolností.

Ivana Krátká

přesně po 16 hodinách od prvních bolestí se mi narodil starší syn …bylo 16 nejdelších hodin v mém životě. Ale byl to zázrak..narodil se človíček a bylo to neuvěřitelné. Když si představíte jak 16 hodin pochodujete po “ hekárně“ a vlastně nemůžete nic dělat ..tak vlastně celých 16 hodin jen myslela na to aby vše dobře dopadlo …

Wiki Linda

Za 16 hodin se da stihnout svatba, kde je vydrz rtenky nutnosti. Od vstavani, liceni, zkraslovani, libani celeho pribuzenstva, obrad, profesionalni foceni a nakonec vecerni zabava. A najit rtenku, ktera tohle vsechno zvladne je teda velka fuska! Zatim jsem takovou neobjevila a doufam, ze Dermacol bude tou spravnou volbou

Kristýna Haasová

Vstát, připravit dítě do školky, připravit sebe, z noční příšery udělat lehce příjemnou tvář s kosmetikou Dermacol, a šup do práce, pak z práce, nakoupit, vyzvednout dítě, udělat večeři, pracovat ještě z domova, umýt dítě, ze sebe udělat noční příšeru a spát.

Blueberry Pink

V 5:15 zvoní budík. Už zase? Copak není už víkend?! Ne, pátek… Neochotně se hrabu z postele a začíná obvyklá trasa – toaleta, zapnout vodu na čaj, mezi tím vyčistit zuby, zalít čaj a postavit se před zrcadlo a snažit se ze sebe udělat něco přijatelného. Nakonec rtěnkou doladit rty, mlasknout na sebe do zrcadla, hodit na sebe připravené oblečení a jde se. Snídám až v práci při pročítání mailů a upíjení dalšího čaje. V půl desáté jednání s klientem a lehká svačinka, v poledne pořádný oběd, po obědě horká čokoláda a zákusek a ve tři konečně zaklapnout notebook a rychle zvládnout páteční nákup. Vyskládat do ledničky, přepudrovat nos a hurá na víno s kamarádkou, po kterém ještě zvládáme i nákupy v obchodním centru. Plné tašky a dojmy vyskládám a znovu se jimi kochám a zkouším outfity. Je možné, že se k té rtěnce hodí všechny kousky oblečení?! Beru si novou sukni a vyrážím s přítelem na narozeninovou večeři. Příjemně unavená už pak jen padám na gauč k filmu a zachumlaná v dece po boku s přítelem a s dalším čajem. A moje rtěnka? Stále drží!

Yveta Ličková

Můj milý Dermacole,

občas si připadám opravdu v jednom kole …

věnovat svůj čas práci, dětem a rodině

– neúprosně běží minuta po minutě, hodina po hodině.

Co všechno se dá zvládnout během 16 hodin ?

O tom přemýšlím, kudy chodím …

960 minut je relativní pojem, …

ale někdy mám dojem,

že čas uběhl rychle – naplněný láskou, úspěchem a štěstím –

emoční krása, až srdce jásá zdarem, …

ovšem někdy přijde i čas naplněný smutkem a zmarem …

Vše potřebuje svůj čas,

přijde lítost a odejde smutek – nezvaný host,

kdy je třeba říci „dost“ a udělat si něco pro radost.

Ale co ? Jít do města a provětrat peněženku ?

Možná stačí úsměv a použít správnou rtěnku –

nejlépe od Dermacol CZ & SK 16 HOURS LIP

a určitě se budu cítit aspoň trošičku líp

Za 16 hodin se dá stihnout opravdu hodně,

záleží jen na každém z nás, jak vynaloží svůj stanovený čas.

Nadšený cestovatel zvládne plavbu Suezským průplavem,

někdo je schopen promarnit čas sezením u PC, hraním her a nesmyslným chatem …

Každý den, aniž si to uvědomujeme, děláme množství stále stejných věcí a většina z nás žije v určitém časovém stereotypu. Myslíte, že ne ?

Každičký den věnujeme určitý počet hodin spánku, hygieně, jídlu, práci, odpočinku, čekáním na něco nebo na někoho …

Záleží jen na tom, zda jsme žena nebo muž, zda máme rodinu, děti, práci a kolik je nám let.

Ale asi nikoho během těch 16 hodin nenapadne, že máme něco, co nám umožňuje prožívat štěstí, radost, smích, lásku … prostě žít, … aniž by se samo mohlo zastavit a odpočinout …, ano je to naše srdce, které za těch 16 hodin přečerpá 4800 – 5760 litrů krve a bez zastavení musí jet dále …

A proto by se měl člověk naučit vážit si sám sebe i druhých, udělat během 16 hodin aspoň maličkost pro své zdraví a věnovat každičký den někomu úsměv … , protože ne vše, co máme nyní a bereme jako samozřejmost, musíme mít i v následujících 16 hodinách …

 

A co vše stihnete za 16 hodin vy?
Podělte se také o své zkušenosti s dlouhotrvající barvou 16H LIP COLOUR.