Královnu barev každoročně vyhlašuje Pantone Color Institute.

Designéři a zástupci značek s mezinárodní působností zvolili na rok 2015 zemitou vínovočervenou barvu v odstínu Marsala.  Na pultech obchodů se začínají objevovat nové stylové kousky a výjimkou není ani svět kosmetiky.

Loňské „RADIANT ORCHID“ už odzvonilo, teď kraluje „MARSHALA“ :-)

Svůdná, ale zároveň jemná…

„Zemitá vínovočervená je jemná, sofistikovaná, svůdná a stylová. Svými vlastnostmi je jednoduše aplikovatelná do světa módy, kosmetiky, designu, nábytku nebo interiéru všeobecně,“ myslí si Leatrice Eiseman, výkonná ředitelka Pantone Color Institute.

Vkusný odstín červenohnědé barvy evokuje též pocit bohatství a tepla. Podle odborníků z institutu se perfektně vyjímá na strukturovaném povrchu, a je tedy ideální volbou pro koberce nebo čalouněný nábytek. Zajímavým ozvláštněním interiéru může být i v minimalistickém vnímání ve formě doplňků. V oblasti módy se stane barvou, která by neměla chybět v žádném šatníku.

225-produkty

Rafinovaná…

Rafinovanou vínovočervenou si můžete dopřát prostřednictvím produktů značky Dermacol na pleti, rtech, očích i nehtech. Stačí malá dávka fantazie a chuť experimentovat. Tento odstín zakrátko změní každou ženu na smyslnou dámu a dopřeje jí pocit výjimečnosti.

„Zemitá vínovočervená je velmi smyslná. Je jen na vás, zda ji použijte jako hlavní prvek líčení, anebo s ní vytvoříte zajímavý detail,“ říká vizážista Dermacol Tomáš Vida.

Rty

I v průběhu celého dne může každá žena vypadat elegantně a luxusně. Ozvláštněte svůj každodenní minimalistický vzhled vínovočervenou na rtech a dodejte tak svému vzhledu půvab. Vyzkoušejte například novinku značky Dermacol, dlouhotrvající rtěnku na rty 16H* Lip Colour v odstínu číslo 6, díky které nalíčení vydrží po celý den.

Oči

Oči jsou často prvním detailem na lidské tváři, kterého si okolí všimne. Podtrhněte přirozenou krásu svých očí zemitou hnědočervenou. Sáhněte po očních stínech Dermacol Mono v odstínu č. 3. Oči přirozeně zvýrazní, dodají jim hloubku a rozjasní pohled.

Pleť

Celkový vzhled make-upu zakončete tvářenkou Dermacol Duo Blusher v odstínu č. 3. Dodá tvářím přirozené zabarvení a zdravý vzhled. Šikovná kombinace matných a rozjasňujících odstínů vymodeluje tvář. Velmi jednoduše se nanáší a dokonale splyne s pletí.

Nehty

Upravené ruce a nehty dokážou o člověku mnoho prozradit. Sladěním barvy nehtů s líčením, některým kouskem oblečení anebo vhodnými doplňky docílíte perfektního vzhledu s nádechem luxusu. Ideálním pomocníkem vám může být dlouhotrvající lak na nehty 5 DAY* STAY v odstínu č. 3.

* testováno in-vivo

 

Jaká barva letos kraluje vašemu šatníku a kosmetické taštičce?