Jak si zlepšit náladu v předvánočním shonu…

Někdy je den od rána jak malovaný a radostí se vám chce zpívat. A jindy – škoda mluvit… Jste otrávená a nejraději byste si vlezla zpátky pod peřinu. Že to taky znáte? A občas to tak máte? Tak vyzkoušejte recepty a  tipy, které vás té nenálady zaručeně zbaví.

  1. Kupte si čokoládu a bez výčitek ji snězte. A pořádně si ji vychutnejte – skvěle obalí nervy, zlepší náladu a dodá energii.
  2. Udělejte si radost. Maličkostí, rtěnkou nebo novým tričkem. To na nás ženy zaručeně funguje. A pokud se za takovou radostí nemůžete vydat hned, alespoň se těšte, že vyrazíte odpoledne. Den uteče jak voda a při tom těšení zaručeně zapomenete na nepohodu, která vás ráno tak zdolávala.
  3. Pokud se vaše nechuť cokoli dělat spojila i s pocitem nedostatku energie, jděte na to chytře. Zkuste červenou! Prostě a jednoduše využijte kouzla červené barvy – ta totiž dodává energii. Můžete si obléct cokoli červeného, tričko, svetr nebo sáhnout po červené šále… A pokud vám červená nesluší, pořiďte si alespoň červené spodní prádlo. I tohle skryté tajemství zaručeně funguje a vůbec nikomu nemusíte prozrazovat, kde tu energii neustále berete.