16H LIP COLOUR – DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA NA RTY, PRO LÁSKU JAKO STVOŘENÁ

 INTENZIVNÍ BARVA A DOKONALÝ VZHLED RTŮ PO CELÝ DEN

taková byla vize paní Věry Komárové, ředitelky strategie a vývoje firmy Dermacol, a.s., o vytvoření dokonalé barvy na rty – dlouhotrvající, vysoce krycí, spolehlivé.

Po náročném testování a spoluprací se zahraničními dodavateli těch nejlepších kosmetických ingrediencí začal tým Dermacol vyvíjet revoluční, průlomovou texturu 16H LIP COLOUR, která si za dva roky po uvedení na český i zahraniční trh získala srdce mnoha žen. Nově byly uvedeny tři překrásné odstíny, které si zamilujete od prvního nanesení.

SPOLEHLIVOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Jak předvádí Karolína Mališová v naší nové reklamě , 16H LIP COLOUR je barva na rty i pro ty nejnáročnější ženy.  Nádherné intenzivní barvy vytváří dokonalý vzhled rtů po celý den nošení, jsou rychleschnoucí a vysoce krycí. Na 16H LIP COLOUR  se můžete spolehnout od první ranní kávy až po večerní rande.

Velké testování spolehlivosti 16H LIP COLOUR  proběhlo mezi 100 čtenářkami online magazínu Bety.cz. Přečtěte si jejich názory a zkušenosti.

 

BEAUTY TIP DERMACOL

Jak nanášet 16H LIP COLOUR tak, aby intenzivní barva vydržela po celý den? Pro krásně nalíčené rty doporučujeme nejprve provést peeling rtů. Tím odstraníme odumřelé kožní buňky a rty zůstanou hebké a vláčné. K tomuto kroku nám skvěle poslouží čistý kartáček na zuby, kterým rty jemnými tahy promasírujeme nebo si můžeme dopřát sladký peeling ze lžičky kokosového oleje, třtinového cukru a medu.

Na takto připravené rty naneseme tenkou vrstvu barvy a necháme 60 vteřin zaschnout – přebytečnou barvu z aplikátoru otřeme o okraj tuby.

V druhém kroku naneseme krémovou druhou fázi, která díky obsahu vysoce kvalitních olejů, včelího vosku a vitaminu E zabraňuje vysušování rtů. Rty jsou hydratované, plné, s vysokým neodolatelným leskem.

DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA 16H LIP COLOUR JE PRO LÁSKU JAKO STVOŘENÁ, ROZDÁVEJTE JI PROTO S DOKONALE NALÍČENÝMI RTY A ÚSMĚVEM, KTERÝ JE CENNĚJŠÍ NEŽ TISÍCE SLOV.